Євгеній Гусєв

Yevhenii HusievШановні військовослужбовці Збройних сил України!

Я б хотів висловити щирі слова подяки за вашу невтомну і непохитну відданість захисту нашої рідної землі від московитів.

Спостерігаючи за вашою безстрашною боротьбою, я відчуваю глибоку вдячність та повагу до вас, яку ви заслуговуєте за свої величезні жертви та відданість принципам свободи, демократії та незалежності.

Ваша відвага і самопожертва, яку ви виявляєте кожен день, стають невід'ємною частиною нашого національного духу. Ви є справжніми героями, які несуть важкий хрест відстоювання нашої свободи та суверенітету.

Нехай мої слова будуть вам додатковим джерелом сили та підтримки. Бажаю вам здоров'я, міцного духу та повернення до своїх рідних якомога швидше.

З великою повагою і вдячністю Гусєв Євгеній, студент  Київського університет імені Бориса Грінченка факультету суспільно-гуманітарних наук, спеціальності «Політологія»